Ebenesor - Sosyal İçerik Platformu - Paylaşım ve Haber Sitesi

Ebenesor – Sosyal İçerik Platformu – Paylaşım ve Haber sitesi : Güncel, Politika, Magazin,
Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde
güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere
ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Ebenesor - Sosyal İçerik Platformu - Paylaşım ve Haber sitesi

Ebenesor.com; Güncel, Politika, Magazin,
Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde
güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere 
ulaşmasını kolaylaştırmak  için oluşturulmuş Ebenesor – Sosyal İçerik Platformu – Paylaşım ve Haber sitesi geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

 

İlkelerimiz

Ebenesor – Sosyal İçerik Platformu – Paylaşım ve Haber sitesi Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Ebenesor - Sosyal İçerik Platformu - Paylaşım ve Haber sitesi


Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Açık haber

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.
Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz.

 

Ne Yapıyoruz?
Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.
Yasalara %100 Uygun
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Ebenesor Sosyal İçerik Platformu – Paylaşım ve Haber Sitesi

How To Forget Someone Who Doesn’t Love You

How To Forget Someone Who Doesn't Love You Breaking free from the emotional ties to someone who doesn't reciprocate your feelings can be a challenging yet essential journey for personal growth and well-being. Here's a detailed guide on how to navigate this process and move forwar

Ebene Sor Ebene Sor

Answers To The Most Frequently Asked Questions On How To Make Money The Easy Way

Answers To The Most Frequently Asked Questions On How To Make Money The Easy Way n today's fast-paced world, the quest for quick and easy money is a common aspiration. While it's essential to approach such endeavors with caution, there are legitimate and efficient ways to boost your income without extensive effort. Let's explore some strategies that promise not just

Ebene Sor Ebene Sor

Holiday Destinations To Visit In The World:

Holiday destinations to visit in the world: There are many beautiful places to choose from when planning a vacation. However, it may vary depending on factors such as destination, personal interests, budget, travel dates and preferred activities.

Ebene Sor Ebene Sor

10 Interesting Information You’ve Never Heard in Your Life!

10 Interesting Information You've Never Heard in Your Life! Here are some interesting facts that no one knows It is a mathematically proven fact and it is quite surprising. When 23 people are in the same room, the chance of two people having the same birthday is over 50%. This may seem like a huge number, but it illustrates the

Ebene Sor Ebene Sor

Editor's Choice

Love Horoscope Information

Love fortune telling, also known as love reading, is a practice of

Ebene Sor Ebene Sor 1 View
Hava Durumu
12°C
Istanbul
light intensity shower rain
13° _ 11°
58%
9 km/h
Tue
16 °C
Wed
16 °C
Thu
15 °C
Fri
18 °C
Sat
18 °C

Follow Us

Categories

Love Horoscope Information

Love fortune telling, also known as love reading, is a practice of

Ebene Sor Ebene Sor 1 View

What Are The Ways To Be Successful In Life?

What Are The Ways To Be Successful In Life? Being successful in

Ebene Sor Ebene Sor

How to Prevent Hair Loss?

Hair loss can be caused by various factors, including genetics, hormonal changes,

Ebene Sor Ebene Sor 3 Görüntüleme

What are the Harms of Tattooing?

What are the Harms of Tattooing? A tattoo is a form of

Ebene Sor Ebene Sor

Müge Anlı sweet and harsh bickering?

Müge Anlı sweet and harsh bickering?was born on November 24, 1973, in

Ebene Sor Ebene Sor 5 Görüntüleme

Did You Know That Logic and thoughts are different?

Did You Know That Logic and thoughts are different? People have many

Ebene Sor Ebene Sor 2 Görüntüleme

How to Treat Sunburn?

Sunburn occurs as a result of excessive exposure of the skin to

Ebene Sor Ebene Sor 3 Görüntüleme

Sponsored Content

What to Watch?

View All

Love Horoscope Information

Love fortune telling, also known as love reading, is a practice of predicting or interpreting one's romantic future and relationships. It is often conducted by fortune tellers, psychics, or individuals

Ebene Sor Ebene Sor 1 View

Our Authors

Fashion News

View All